שיטת אילן לב

קורס הסמכה מס׳ 15 | דו שנתי

שיטת אילן לב היא טיפול במגע ותנועה אשר מבוססת על הנעת השלד והזרמת התנועה בגוף. 
השיטה מיועדת לכל מי שמעוניין.ת לטפל בשיטה; לשפר את היכולות האנושיות (המוטוריות והמנטליות), להסיר מגבלות של קשיים תפקודיים, פגיעות ונכויות; לפתור בעיות סירקולטיביות בגוף, לבטל כאבים, לענות על בעיות של שלד ועוד. 
הקורס מיועד לכל מי שמעוניין לעבור תהליך משמעותי של התפתחות אישית, למטפלי מגע ושיטות טיפול גוף ו/או נפש אחרות, לרקדנים ואנשי תנועה, ולכל מי שמסתקרן ורוצה לפתח את המודעות הגופנית שלו.

הקורס במתכונתו החדשה, המותאמת לתנאי המציאות המשתנים, יועבר בחוליות של 4-6 תלמידים בליווי אסיסטנט ובהדרכה מקוונת. בנוסף על כך יתקיימו ימי לימוד מרוכזים בסטודיו לסיכום כל מודול וחזרה על החומר הנלמד. כל החוליות יפגשו פעם בשבוע בחלל לבחירתם, לקיום יום לימודים מלא בהדרכת מוביל הקורס. את מפגשי חוליות התלמידים ילוו אסיסטנטים ויעניקו חווית לימוד יסודית במסגרת אינטימית, המקיימת מתן יחס אישי ושימת לב לפרטים.

שנה א' - קורס בסיסי

תחילת השנה: 2 בדצמבר 2020

סיום השנה: סוף יוני2021

שעות הקורס: ימי ד' 10:00-16:00

בנוסף: מחודש מרץ ועד סוף השנה, מתקיימים מפגשים משלימים בימי שישי בין 09:00 ל- 15:00

*הקורס להוראת שיעורי תנועה הוא חלק משנה א'.

בסיום הקורס תינתן תעודת הוראה של שיעורי תנועה קבוצתיים בשיטת אילן לב.

*עם סיום השלב הבסיסי תינתן תעודת מטפלים זמנית שתאפשר להתחיל לעבוד כמטפלים כבר במהלך הקורס.

שנה ב' - קורס מתקדם

תחילת השנה: אוקטובר 2021

סיום השנה: יוני 2022

שעות הקורס: ימי ג' 16:00-21:00

בנוסף: מחודש פברואר ועד סוף השנה, מתקיימים מפגשים משלימים בימי שישי בין 10:00 ל- 14:00

*עם סיום השלב המתקדם ומילוי כל דרישות הלימודים תינתן תעודת הסמכה קבועה כמטפל/ת בשיטת אילן לב.

לאחר הקורס:

כל מי שהוסמך לטפל יוכל להצטרף למעגל המטפלים שלנו שהוא בעצם מועדון חברים למטפלים פעילים.

כחלק מהמעגל, המטפל/ת יופיעו באתר השיטה, יהנו מהנחות בקורסים נוספים וגם תינתן להם גישה לספריית הוידאו הענפה שלנו המכילה מאות שעות של שיעורים מוקלטים משנים עברו.

לפרטים והרשמה:

נועה ממרוד

נייד: 050-6681166

וואטסאפ: שיחה | צ'אט

ilanlevinfo@gmail.com

המלצות


"אני מוצא את עבודתו של אילן בגדר מתנה מדהימה לרקדנים ודומיהם. עבודתו מסייעת להתחדשותו המתמדת העצמית של הגוף האנושי. הוא מביא תנועה לאזורים חסומים בגוף. התנועה מלווה באנרגיות חיוביות ובתחושת שמחה. הוא מתגבר במהירות על פגיעות טריות, ובאותה מידה גם מביא מרפא לפגיעות ישנות... הוא מסייע לי להפוך יעיל יותר בתנועותיי, ומקנה לי איזון פנימי משופר בגופי... עבודתו אינטליגנטית, רגישה, מלאת התחשבות, וכמוה כמחקר מתמשך בתהליך של צמיחה, עבור אילן עצמו כמו גם עבור האנשים איתם הוא עובד."

אוהד נהרין

מנהל האמנותי

להקת המחול בת-שבע

מייסד השיטה

אילן לב

כשנשאלתי: מה הביא אותך לטפל באנשים? דברים שאמרתי:
"אני אוהב אנשים, אוהב לעזור, אוהב אתגרים, אני סקרן גדול, אוהב חידושים, אוהב ריגושים, אוהב את הבלתי נודע ושמח לעשות בו שימוש, לוקח אחריות ללא פשרות, אוהב חמלה, אוהב תקווה, אוהב ניצוץ בעיניים, מחפש התלהבות, רגשות והתרגשות, ורואה בכל אלה את טעם החיים. חשוב לי מאד להפעים את הזולת שמולי ואיתי בכל אלה, ורואה בכל אלה חומרים של דיאלוג אמיתי, פורה ומפרה, בסיס לנתינה אינסופית..."

"אני אוהב תנועה, אוהב מגע, אוהב תקשורת אנושית עמוקה. אוהב הסרת מכשולים, מחפש אופקים חדשים ורוצה לשתף בהם רבים אחרים. אני לא אוהב מוסכמות, לא אוהב דעות קדומות, לא אוהב תכתיבים. אוהב אופציות ופתיחות, מעודד הזדמנויות, אוהב לשתף, ונותן כבוד לאחרים. כואב את כאבם של אחרים ושמח בשמחתם. לא נשאר מהצד..."

"עברתי הרבה בחיי, קיבלתי הרבה וגם נתתי, נתרמתי הרבה מאלה שהיו לצידי לאורך הדרך והם עדיין איתי, וגם מאלה שאינם עוד ורק רוחם איתי. לאחר אבדן בני הבכור, בצבא, לא יכלו כל אלה שלא להבשיל ולהוביל אותי אל המסלול הטיפולי בכל עוצמתו..."

אני חייב את תודתי לכל אלה שהובילו אותי מכל עיסוקיי הרבים אל המסלול הטיפולי. דרך רפלקסולוגיה, ביו אנרגיה, ובמיוחד פלדנקרייז (שאני רואה עצמי כממשיך דרכו, ומפתחה בדרכי) הגעתי אל דרכי היחודית בטיפול אותה אני מציע למטופליי, ולממשיכי דרכי שיבואו אחרי.

אילן לב

אסיסטנט 

יניב מינצר

מטפל בכיר בשיטה משנת 2008, מוסיקאי ומורה ותיק לקונטקט אימפרוביזציה. מלמד בישראל ובאירופה מזה כעשור.

לפרטים נוספים

צרו קשר

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

נועה ממרוד

נייד: 050-6681166

וואטסאפ: שיחה | צ'אט

ilanlevinfo@gmail.com

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • YouTube

© 2020 by Dorry Aben Naturopathic Specialist.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon